Odborná příprava členů jednotky SDH Hranice

25.10.2014 Hranice a okolí

  Členové jednotky SDH Hranice se v rámci odborné přípravy školili na téma dopravní nehody.

Školící den zahájili teoretickou přípravou. Ta se z důvodu výstavby požární stanice konala na náhradním místě. Členové jednotky se seznámili s problematikou zásahu u dopravní nehody. Po teoretické přípravě se členové přemístili na autovrakoviště, kde díky vstřícnosti vedení autovrakoviště, byly k dispozici dva vraky. Na těchto vozidlech si členové mohli ukázat a procvičit si postupy při použití hydraulického vyprošťovacího nástroje, který jednotka SDH Hranice má ve vybavení. Odpoledne výcvik pokračoval v garáži SDH Hranice, tam si hasiči procvičili první pomoc a použití stabilizační páteřní desky.

 

Fotografie SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.cz


Comments are closed.