Výjezdová jednotka

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Hranice

Jednotka požární ochrany při Sboru dobrovolných hasičů v Hranicích je podle aktuálního požárního poplachového plánu Olomouckého kraje, který vychází z plošného pokrytí území Olomouckého kraje jednotkami požární ochrany a z předurčenosti některých jednotek požární ochrany pro speciální činnosti, zařazena do skupiny JPO II.

Využíváme tyto vozidla: CAS-32 na podvozku Tatra 815 a dopravní vozidlo Volkswagen Transporter. Pro přepravu PPS12 a dalších drobných prostředků používáme standartního přípojného vozíku zapřažený za Volkswagen.

Účastníme se likvidací požárů, následků živelných pohrom a různých technických zásahů ve spoluprací s Hasičským Záchranným Sborem a dalšími složky Integrovaného Záchranného Systému. Dále naši výjezdovou jednotku můžete vidět na předváděcích akcích jako např. Dětské dny a další podobné akce. Prostě tam kde můžeme ukázat jak pracují a s čím pracují hasiči.

V případě potřeby můžete kontaktovat velitele jednotky, kterým je: Tomáš Kopecký

  • pomocí e-mailu: hasicihranice@centrum.cz
  • bližší kontakt poskytou na požární stanici Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje v Hranicích (Tovačovského ulice 117)Comments are closed.