Pomoc hasičů při tragické události v Miloticích na Bečvou, zavalený muž.

Citace ze stránek Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje:

Pomoc hasičů při tragické události v Miloticích na Bečvou,
zavalený muž.

Jednotka profesionálních hasičů požární stanice v Hranicích společně s dobrovolnými hasiči Milotice nad Bečvou vyjížděla ve středu 29.3.2017 k vážné události v Miloticích nad Bečvou, dle přijatého tísňového hovoru došlo k zavalení muže stromem s vážným zraněním.

K přesnému místu události hasiče dovedli svědkové události, zavalený muž byl v době příjezdu mimo strom a jeho kolegové ve spolupráci se ZZS po telefonu prováděli oživovací pokusy, v resuscitaci pokračovala i profesionální jednotka hasičů do příletu vrtulníku letecké záchranné služby.Bohužel muž na následky zranění po několika minutách zemřel, hasiči poté zajistili transport těla zemřelé osoby a celou událost si k došetření převzala Policie ČR.

Zdeněk Hošák | HZS Olomouckého kraje


Comments are closed.