POŽÁR – 8.11.2017 Kpt. Jaroše -=taktické cvičení=-

Požární poplach – POŽÁR – NÍZKÉ BUDOVY

08.11.2017 Kpt. Jaroše – požár kuchyňky -=taktické cvičení=-

09:08 byl vyhlášen požární poplach pro jednotky HZS Olomouckého kraje – stanice Hranice a stanice Lipník nad Bečvou a jednotku SDH Hranice.

Námětem taktického cvičení byl požár v areálu kasáren Generála Zahálky.
Taktické cvičení bylo naplánované ve spolupráci s Armádou ČR. Výsledkem cvičení bylo zjistit dojezdové časy a možnosti přístupu požární techniky přijíždějící do areálu kasáren. Požár měl vzniknout v kuchyňce vedle sálu, kde zrovna probíhalo školení. Osoby v sále se musely evakuovat před příjezdem hasičů. Hasiči požár, který se rozšířil do menší knihovny, uhasili pomocí dvou proudů.

Jednalo se o taktické cvičení!


Comments are closed.