TECHNICKÁ POMOC – 10.8.2017 Hranice IX – Uhřínov

Požární poplach – TECHNICKÁ POMOC – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

10.08.2017 Hranice IX – Uhřínov – poničená plechová střecha na rodinném domu

19:36 byl vyhlášen požární poplach pro jednotky SDH Uhřínov a SDH Hranice.

Silná bořka doprovázena silným větrem zapříčinila hned několik událostí, ke kterým museli být vysláni hasiči.
Po ukončení předchozího zásahu, byla naše jednotka poslána do obce Uhřínov, kde silný vítr opničil hned několik střech. Většina z poškozených střech byla menšího rozsahu a majitelé si je dokázali opravit svépomocí.
U jednoho domu byla plechová krytina poškozena nebo rozfoukána natolik, že s provizoní opravou museli pomoct hasiči. Pomocí nastavovacích žebříků hasiči vylezli na střechu a připevnili nepoškozené plechy. Zbytek odkryté střechy překryli fólií.


Comments are closed.