TECHNICKÁ POMOC – 10.8.2017 Hálkova ul.

Požární poplach – TECHNICKÁ POMOC – ODSTRANĚNÍ STROMU

10.08.2017 ulice Hálkova – nahlý strom nad chodníkem a cestou

19:02 byl vyhlášen požární poplach pro naší jednotku SDH Hraice.

Silná bořka doprovázena silným větrem zapříčinila hned několik událostí, ke kterým museli být vysláni hasiči. Jednou z událostí byl nahlý a nalomený strom, kde hrozil pád na chodník a cestu v ulici Hálkova.
Jednotka HZS ze stanice Hranice zasahovala u jiné události, proto operační středisko svolalo naší jednotku (SDH Hranice). Hasiči nahlý strom rozřezali a odklidili.

Po ukončení práce byli operačním střediskem vysláni do obce Uhřínov, kde spolu s jednotkou HZS ze stanice Hranice a místní jednotkou SDH Uhřínov, pomáhali pčři provizorním zakrytí větrem poničené střechy.


Comments are closed.