Ukázky činností, techniky… Hranické hy bez Hranic

V kasárnách se připravují Hranické hry bez Hranic

Hranice – Kasárna generála Zahálky přivítají již XV. ročník dne otevřených dveří„Hranické hry bez hranic – bezpečné město“, který se uskuteční 12. června od 8 hodin do 12.30.

Pořadatelé zvou na akci všechny občany Hranic a širokého okolí.  Hry bez Hranic pořádá  71. mechanizovaný prapor AČR, společně s Městskou policií Hranice, Policií ČR, Hasičským záchranným sborem , vojenskou policií a Zdravotnickou záchrannou službou Olomouckého kraje.

Připraveny jsou tradiční ukázky činnosti vojáků, policistů, hasičů i zdravotníků, dále ukázky jejich techniky a výzbroje. Program zpestří seskok vojenských parašutistů a následné přistání vrtulníku přímo mezi diváky, zábavné soutěže pořádané hranickým Domečkem, airsoftová i laserová střelnice nebo snímání otisků prstů. Letošní novinkou je možnost vyzkoušení lezeckého trenažéru JAKUB každým odvážlivcem.

Součástí dopoledne je i tradiční soutěžní klání mezi žáky základních škol. Přihlášky soutěžních družstev nejpozději přijímáme do 6. června 2014 na telefonech 973 425 206 nebo 724 692 900.


Comments are closed.