POŽÁR – 04.07.2014 Rezkova ulice

Požární poplach – POŽÁR – VÝŠKOVÉ BUDOVY

04.07.2014 Rezkova ulice – požár bytu ve čtvrtém poschodí

10:42 byl vyhlášen požární poplach pro naši jednotku SDH Hranice a SDH Opatovice.

V jednom z bytů v Rezkově ulici vznikl požár..
   Došlo k zahoření elektroinstalace v bytě panelového domu. Z požární stanice Hranice byla vyslána jednotka HZS s jedním cisternovým autem a automobilovým žebříkem. Dle požárního poplachového plánu vyrazila i jednotka HZS ze stanice Lipník nad Bečvou a byl vyhlášen požární poplach pro jednotky SDH Hranice a SDH Opatovice.
   Obyvatelům bytu se podařilo včas utéct k sousedům, kde vyčkali na kontrolu přivolaného lékaře. Požár se podařilo rychle uhasit a nedošlo k jeho rozšíření. Hasiči museli byt odvětrat od hustého kouře, aby mohli provést závěrečný průzkum a vyloučit skryté ohniska.

 


Comments are closed.