POŽÁR – 21.6.2017 průmyslový areál

Požární poplach – POŽÁR – PRŮMYSLOVÉ OBJEKTY

21.06.2017 průmyslový areál CTPark – požár v šatně

22:22 byl vyhlášen požární poplach pro jednotky dle prvního stupně požárního poplachu.

Zdroj Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje:

Požár v šatnách průmyslového areálu v Hranicích

Čtyři jednotky hasičů Olomouckého kraje ve večerních hodinách středy 21.6.2017 likvidovaly požár v průmyslovém areálu v Hranicích, přesněji zahořeni v šatnách. Oznámení o požáru převzalo operační středisko ve 22:20. K místu události vyrazily profesionální jednotky požárních stanic Hranice a Lipník na Bečvou za následného doplnění dobrovolnými jednotkami Opatovice a Hranice.

Zmiňovaný požár velmi rychle a hustě zakouřil většinu prostor, během požáru došlo ke zranění u dvou osob, ty se nadýchaly nebezpečných zplodin hoření a byly předány do péče přivolané zdravotnické záchranné služby. Požár se hasičům velmi rychle podařilo lokalizovat i likvidovat, v navazujícím čase pokračovali v odvětrávání a ochlazování prostor pomocí přetlakové ventilace.  Evakuace osob proběhla ještě před příjezdem prvních jednotek. Co stojí za příčinou vzniku požáru, rovněž i výše škod je aktuálně v šetření.

Zdeněk Hošák | HZS Olomouckého kraje

 


Comments are closed.