Pozvánka: 90. LET OD ZALOŽENÍ SDH HRABŮVKA

Sbor dobrovolných hasičů Hrabůvka a obec Hrabůvka zvou na oslavy 90.let od založení sboru.

Program oslav zahájí již v pátek 22.9.2017 taktické cvičení jednotek SDH v okrsku Drahotuše ve spolupráci s HZS Olomouckého kraje. Taktické cvičení bude probíhat v odpoledních hodinách (přibližně od 16-té hodiny) v obci Hrabůvka.

Hlavní oslavy jsou připraveny na sobotu 23.9.2017

  • obcí Hrabůvka bude od 10:00 procházet slavnostní průvod, zakončený položením věnce u sochy sv. Floriána.
  • dále bude připraveno posezení a doprovodný program – přibližně 14:30 ukázka zásahu HZS u dopravní nehody automobilu, mimo jiné ukázka požárního sportu, prezenace MS Podsedek Milenov, další zábava pro dospělé i dětí.
  • 16:00 – 02:00 posezení s Partutovjankou, DISKOTÉKA

Comments are closed.