POŽÁR – 1.3.2017 za ulicí Tovární

Požární poplach – POŽÁR – KŮLNY, PŘÍSTŘEŠKY, CHATKY

01.03.2017 „za ulicí Tovární“ – požár dřevěné budky „za Sigmou“

10:09 byl vyhlášen požární poplach pro jednotky v prvním stupni dle Požárního poplachového plánu Olomouckého kraje.

Po upřesnění místa požáru byla povolána i jednotka hasičů HZS SDŽC Přerov (Hasičská záchranná služba Správa dopravní železnniční cesty), protože se jednalo o nevyužívaný drážní objekt v těsné blízkosti kolejiště.

Hasiči si museli počínat velmi opatrně s ohledem na nebezpečí při pohybu v blízkosti kolejiště a trakčního vedení, které bylo pod elektrickým napětím. I po zajištění nejbližších kolejí hasiči prováděli dohašovací práce s ohledem na vlastní bezpečnost.

Příčina vzniku požáru je v šetření.

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.czComments are closed.