POŽÁR – 7.1.2011 Hranice, ul. Přátelství,

Požární poplach – POŽÁR

7.1.2011 Hranice, ul. Přátelství, elektroinstalace

22:12 Byl vyhlášen požární poplach pro jednotku SDH Hranice a zároveň SDH Opatovice. Důvodem ke svolání byl požár v bytovém domě.

Obyvatelé ucítili z chodby zápach a zjistili, že vychází kouř z elektroinstalační šachty. Zavolali na tísňovou linku. Operační důstojník na místo vyslal jednotu HZS ze stanice Hranice a zároveň vyhlásil požární poplach pro jednotky SDH Hranice a Opatovice.

Po příjezdu bylo zjištěno, že hoří elektroinstalace v prvním patře. Po otevření rozvodné šachty byl požár likvidován hasícími přístroji. Pro zajištění požáru bylo nutné odpojit hlavní pojistky pro celý vchod.

Vzhledem k tomu, že se požár nestihl rozšířit byla jednotka SDH Opatovice odvolána ještě před příjezdem na místo události.

010203


Comments are closed.