POŽÁR – 03.11.2012 Hranice – Nová ulice

Požární poplach – POŽÁR

3.11.2012 Hranice Nová ulice – požár bytu 7.patro panelového domu

2:34 byl vyhlášen požární poplach pro naši jednotku SDH Hranice a SDH Opatovice.

  Jednotky byly povolány k požáru bytu v jednom z panelových domů na sídlišti Nová ulice.
  Ohlašovatel požáru uvedl, že vidí plameny na balkóně v sedmém patře panelového domu. Na místo byla povolána jednotka HZS požární stanice Hranice s jedním cisternovým automobilem a automobilovým žebříkem, a jednotky SDH Hranice a SDH Opatovice. Při příjezdu na místo události bylo zjištěno, že hoří vybavení a věci uskladněné na balkóně. Do bytu se požár nerozšířil. Obyvatelé bytu nebyli zraněni.

 

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice – album na: www.rajce.idnes.cz

 


Comments are closed.