DOPRAVNÍ NEHODA – 25.06.2013 Dálnice D1 308km

Požární poplach – DOPRAVNÍ NEHODA, vyproštění osob

25.6.2013 Dálnice D1 308km směr Ostrava -> Olomouc – vozidlo v příkopě

16:06 byl vyhlášen požární poplach pro naši jednotku SDH Hranice a SDH Bělotín.

Jednotky byly vaslány k dopravní nehodě na dálnici D1, kde se mělo nacházet vozidlo v příkopě a mělo být zapotřebí vyprostit zraněnou posádku z vozidla.
    Po příjezdu první jednotky ( HZS Ol.kraje požární stanice Hranice) bylo zjištěno, že dvoučlenná posádka není zraněná. Z vozidla neunikaly provozní kapaliny. Hasiči provedli protipožární opatření. Vozidlo netvořilo překážku v provozu a tak po příjezdu dopravní policie bylo místo předáno policii, která dále zajistila označení místa nehody správou silnic a odtažení vozidla.

Současně s touto událostí převzalo Informační a operační středisko oznámení o vodě ve sklepě rodinného domu na ulici B. Němcové v Hranicích. Tam vyrazilo druhé vozidlo naší jednotky.

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.cz