POŽÁR – 8.3.2014 Jaselská ul.

Požární poplach – POŽÁR

08.03.2014 ulice Jaselská – požár v bytě panelového domu – druhé patro

13:18 byl vyhlášen požární poplach pro naší jednotku SDH Hranice a jednotku SDH Opatovice.

  Na chodbě jednoho z panelových domů v ulici Jaselská byl cítit štiplavý kouř. Ten vycházel z bytu ve druhém patře.
  Na místo byla poslána jednotka HZS ze stanice Hranice s jedním cisternovým vozem a výškovou technikou (automobilový žebřík) dále HZS ze stanice Lipník nad Bečvou s cisternovým vozem. Na pomoc byly svolány jenotky dobrovolných hasičů dle „požárního poplachového plánu“ a to: SDH Hranice, SDH Opatovice.
  Ve spolupráci s Městskou policií Hranice se první jednotce na místě podařilo provést průzkum v bytě. Bylo zjištěno, že došlo k zahoření potravin ponechaných v hrnci na šporáku. Požár se naštěstí nerozšířil.

 

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.cz


Comments are closed.