POŽÁR – 31.12.2014 Struhlovsko

Požární poplach – POŽÁR – LESNÍ, POLNÍ POROST

31.12.2014 Struhlovsko, požár tuje před panelovým domem

17:04 byl vyhlášen požární poplach pro naši jednotku SDH Hranice.

Naše jednotka byla velitelem zásahu v Hustopečích nad Bečvou odvolána k požáru v Hranicích na sídlišti Struhlovsko. Operační středisko na místo vyslalo kromě naší jednotky i jednotku HZS ze stanice Lipník nad Bečvou.

Požár vzrostlé tuje v Hranicích

K požáru vzrostlé tuje vyjeli v 17:04 hodin profesionální hasiči z Lipníku nad Bečvou a dobrovolní hasiči z Hranic v Hranicích – Struhlovsku. V době příjezdu hasičů požár hasili obyvatelé domu, před kterým tuje rostla, a strážníci městské policie domovním hydrantem.

Díky rychlému zásahu se požár podařilo rychle zvládnout a nerozšířil se tak na dům. Tuje měla rozměry asi 4 x 4 metry a požár s největší pravděpodobností nezpůsobil žádnou škodu.

Autor:

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková
mluvčí HZS Olomouckého kraje
e-mail: mluvci(zavinac)hzsol.cz

Dva zásahy v samém závěru letošního roku – požár RD Hustopeče n/B a požár křovin na sídlišti Struhlovsko Hranice. Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.facebook.com

Další informace také: Hranický deník – Silvestr v regionu: požáry, rvačky opilců, jinak klid