TECHNICKÁ POMOC – 23.9.2018 SILNÝ VÍTR

Požární poplach – TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

23.09.2018 Hranice, Jungmannova ulice – utržená střecha na drátech elektrického vedení

22:44 byl vyhlášen požární poplach pro jednotku HZS ze stanice Hranice a naší jednotku.

Velmi silný vítr způsobil hned několik událostí k nimž museli v průběhu noci vyjíždět hasiči.
První z nich na území města Hranic byla utržená plechová střecha z rodinného domu na ulici Jungmannova. Vítr téměř celou střechu utrhl a ta se zavěsila na dráty elektrického vedení. Hasiči místo zajistili a kontaktovali energetiky, aby mohli bezpečně plechy z drátů odstranit.

V průběhu události bylo hasičům oznámeny další události. Naši členové již zbytek noci likvidovali události ve dvou nezávyslích skupinách. Jedna likvidovala spadlé stromy na konci ulice Jungmannova a druhá skupina se přesunula na Sklený kopec, kde byli rovněž nahlášeny spadlé stromy blokující silnici.


 


Comments are closed.