POŽÁR – 25.2.2018 Drahotuše, ulice Zahradní

Požární poplach – POŽÁR, NÍZKÉ BUDOVY

25.02.2018 Hranice IV. – Drahotuše, ulice Zahradní – požár rodinného domu

07:15 byl vyhlášen požární poplach dle Požárního poplachového plánu.

Na tísňovou linku byl ohlášen kouř vycházející z rodinného domu v Drahotuších.

Po příjezdu hasičů na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár uskladněného materiálu v předsíni rodinného domu. Majitel domu se snažil požár uhasit sám. Při tom se nadýchal kouře. Proto mu byla přivolána Zdravotní záchranná služba, která jej odvezla k vyšetření. Hasiči v dýchací technice za pomocí vysokotlakého proudu požár uhasili, zničený materiál vynesli mimo dům k dohašení a místo požáru prohlédli termokamekou. Tím vyloučili skryté ohniska.

Příčina vzniku požáru je v šetření.


Comments are closed.