TECHNICKÁ POMOC – 14.8.2015 ul. Janáčkova

Požární poplach – TECHNICKÁ POMOC – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

14.08.2015 Janáčkova ulice – nalomená větev nad vchodem do banky

14:42 byl vyhlášen požární poplach pro naší jednotku SDH Hranice.

Vlivem bouřky doprovázené silným větrem došlo k několika událostem.
Jednotka HZS ze stanice Hranice zasahovala u jiné události.

Naše jednotka byla vyslána do ulice Janáčkova, kde se nalomila větev před vstupem do banky a hrozilo, že spadne na chodník. Členové naší jednotky zajistili přeparkování vozidel parkujících v okolí a odklonili dopravu, aby ulicí neprojížděla další vozidla. Pomocí motorové řetězové pili větev uřezali a uvázaným lanem usměrnili pád do bezpečného prostoru. Po odklizení z chodníku a silnice se naše jednotka vrátila na základnu.

 


Comments are closed.