POŽÁR – 1.1.2018 POLOM

Požární poplach – POŽÁR

01.01.2018 POLOM – požár šopy

09:02 byl vyhlášen požární poplach dle „Požárního poplachového plánu Olomouckého kraje“.

Naše jednotka byla vyslána k požáru šopy, kde se nacházelo uskladněné dřevo.

Citace ze stránek HZS Olomouckého kraje – 2x požár v první den roku 2018:

Požár skladované dřeva na ploše 80 m2. Polom.

Během dopoledních hodin zasahovalo také několik jednotek z řad profesionálních a dobrovolných hasičů u požáru v Polomi na Přerovsku, zde došlo k zahoření skladovaného dřeva na ploše zhruba 10×8 metrů (nedošlo k celkovému zasažení.) Hasiči provedli velmi rychlou lokalizaci a dalších několik desítek minut prováděli postupné vynášení a dohašování mimo požářiště. K celkovému zdolání požáru bylo nutné nasadil tři hasební proudy. Prozatím zde není stanovena přesná příčina vzniku požáru a ani výše škod.

požár Polom - skladované dřevo.jpgpožár Polom – skladované dřevo.jpg

Zdeněk Hošák | tiskový mluvčí | HZS Olomouckého kraje.

 

Odkazy do noveho okna

pozˇa´r Polom - skladovane´ drˇevo_1

pozˇa´r Polom – skladovane´ drˇevo_1

Detailní náhled

pozˇa´r Polom - skladovane´ drˇevo

pozˇa´r Polom – skladovane´ drˇevo

Detailní náhled


Comments are closed.