POŽÁR – 16.1.2016 Pod Kobylankou

Požární poplach – POŽÁR – NÍZKÉ BUDOVY

16.01.2016 Pod Kobylankou – požár rodinného domu,

18:55 byl vyhlášen požární poplach, dle požárního poplachového plánu Olomouckého kraje: pro jednotky HZS z hasičských stanic Hranice a Lipník nad Bečvou, naší jednotku SDH Hranice a jednotku SDH Opatovice.

Na tísňovou linku byl ohlášen požár v prostoru kotelny rodinného domu.
K zahoření došlo v kotelně, ze které začal stopat hustý kouř. Všechny osoby opustily dům, aby se nenadýchaly kouře. Při požáru došlo k poškození plastové vodovodní trubky, stříkající voda zmírnila rozšíření požáru. Hasiči při příjezdu uhasili ohnisko požáru a zastavili hlavní uzávěr vody.
Příčina vzniku požáru je v šetření.

 

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.cz

 


Comments are closed.