DOPRAVNÍ NEHODA – 25.1.2016 D1 – 302km směr Olomouc

Požární poplach – DOPRAVNÍ NEHODA – UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE

25.01.2016 D1 302km směr Olomouc – osobní automobil a kamion,

07:59 byl vyhlášen požární poplach pro jednotku HZS z hasičské stanice Hranice a naší jednotku SDH Hranice.

Na dálnici D1 ve směru od Ostravy do Olomouce havaroval kamion a osobní vozidlo.
Popis události: Dopravní nehoda osobního a nákladního automobilu na 302. km dálnice D1 ve směru na Olomouc. V době příjezdu JSDH Hranice byli již řidiči obou havarovaných vozidel v péči zdravotnické záchranné služby. Členové JSDH Hranice se podíleli na odstraňování uniklých provozních kapalin sorbentem a prvotním vytyčení místa nehody výstražnými kužely do příjezdu Policie ČR.

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.cz

 


Comments are closed.