POŽÁR – 8.3.2017 Hranice III. – Velká

Požární poplach – POŽÁR – POLNÍ POROST, TRÁVA

08.03.2017 Hranice III – Velká – požár trávy podél rychlostní komunikace

13:20 byl vyhlášen požární poplach pro jednotku HZS stanice Hranice, jednotky SDH Velká a Hranice.

Řidiči jedoucí po dálnici D1 si všimli, že v těsné blízkosti dálnice hoří suchá tráva. Na tísňovou linku byl požár ohlášen několika oznamovateli. Při příjezdu hasičů se požár šířil vysokou suchou trávou podél dálnice. Jelikož bylo nutné zasahovat z odstavného pruhu dálnice, bylo na místo povoláno vozidlo ze Správy a údržby dálnic, k usměrnění dopravy ze tří na dva jízdní pruhy.

Na místo se dostavil i vyšetřovatel příčin vzniku požáru – příčina vzniku požáru je v šetření.

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.cz


Comments are closed.