POŽÁR – 22.7.2016 D1 – 308km směr Ostrava

Požární poplach – POŽÁR – DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

22.07.2016 D1 – 308km směr Ostrava – požár osobního automobilu

19:33 byl vyhlášen požární poplach pro jednotky HZS z hasičských stanic: Hranice, Lipník nad Bečvou a naší jednotku SDH Hranice.

Z motorového prostoru osobního auta jedoucího směr Ostrava vycházel kouř.

Po příjezdu hasičů na místo události bylo zjištěno, že kouř vycházel ze soužásti motoru. Událost byla překlasifikována jako technická závada na vozidle. Hasiči provedli uzavření pravého jízdního pruhu a označení místa k zabránění dopravní nehody. Dále uklidili vyteklý olej z prasklého motoru vozidla. Po příjezdu Policie ČR bylo místo události předáno policii, která místo zajišťovala do příjezdu Správy a údržby dálnice s mobilním značením.

 

 


Comments are closed.