POŽÁR – 13.12.2010 Hranice, Nová ul., kůlna na nářadí

Požární poplach – POŽÁR

13.12.2010 Hranice, Nová ul., kůlna na nářadí.

15:19 Byl vyhlášen požární poplach pro jednotku SDH Hranice. Důvodem ke svolání byl požár.

Podle ohlášení se mělo jednat o požár haly při Nové ulici směrem na nádraží, kde plameny jsou 5 až 6 metrů vysoké. Z požární stanice Hranice vyjela jednotka HZS s jedním cistérnovým vozem a výškovou technikou, zároveň byl vyhlášen požární poplach pro jednotky SDH Hranice a SDH Opatovice v tu chvíli vyjížděl i jeden cisternový vůz jednotky HZS požární stanice Lipník nad Bečvou.

Místo požáru bylo nutné najít. Přístup byl možný z areálu kasáren a bylo zjištěno, že se jedná o požár chatky – kůlny na nářadí. Ta se nacházela v zahrádkářské kolonii.

0102030405


Comments are closed.