TECHNICKÁ POMOC – 07.03.2013 Skalička a okolí

Požární poplach – TECHNICKÁ POMOC, spolupráce se složkami IZS

07.03.2013 Skalička a okolí – vyhledávání pohřešované osoby

22:15 byl vyhlášen požární poplach pro naši jednotku SDH Hranice, dále pro jednotky SDH Opatovice, Horní Újezd, Hustopeče nad Bečvou a Kelč.

Nedaleko obce Skalička bylo vyhlášené pátrání po osobě, která se pohřešovala od odpoledních hodin. Policie ČR, která pátrání zahájila s jednotkou Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje ze stanice Hranice, jednotkou Sboru dobrovolných hasičů obce Skalička a dobrovolníky z obce Skalička, si postupně vyžádala další pomoc. Do pátrání se zapojila i Vojenská policie, policejní psovod. Operační středisko HZS Olomouckého kraje vyhlásilo poplach pro jednotky Sborů dobrovolných hasičů obcí Hranice, Opatovice, Horní Újezd, Hustopeče nad Bečvou, Kelč. Pátrání by pak mohlo být rozšířené na větší území. Osobu se podařilo najít před příjezdem většiny svolaných posilových jednotek. Osoba byla v pořádku a na místě prohlídnuta lékařem Zdravotní záchranné služby.

Více informací: hranicky.denik.cz – Pátrání po seniorce mělo šťastný konec, našli ji v lese u Milotic

 


Comments are closed.