DOPRAVNÍ NEHODA – 04.12.2013 -=taktické cvičení=-

Požární poplach – DOPRAVNÍ NEHODA, -=taktické cvičení=-

4.12.2013 Hranice -> Dopravní nehoda s únikem ropných látek do řeky Bečvy

15:00 byl vyhlášen požární poplach pro naši jednotku SDH Hranice.

   Ve středu odpoledne proběhlo taktické cvičení jednotky HZS Ol.kraje ze stanice Hranice. Námětem bylo vybudování norné stěny na řece Bečvě. To hasiči cvičí i pro případ, že by se poblíž řeky Bečvy stala dopravní nehoda a nafta z havarovaných vozidel by znečistila vodní tok.
    Instalace norné stěny vyžaduje větší počet hasičů. Proto i členové jednotky SDH Hranice byli přizváni na pomoc. Spolupráce obou jednotek při vybudování norné stěny bylo dalším námětem, které toto cvičení mělo prověřit. 

 

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.cz

 


Comments are closed.