POŽÁR – 18.12.2013 D1 302km směr Olomouc, nákladní automobil

Požární poplach – POŽÁR

18.12.2013 dálnice D1 302km směr Olomouc, požár nákladního automobilu – cisterna,

11:20 byl vyhlášen požární poplach pro naší jednotku SDH Hranice a jednotku SDH Bělotín.

   Řidič kamionu (cisterny) jedoucí po dálnici D1 ve směru z Ostravy do Olomouce si všiml kouře vycházejícího z jeho vozidla. Zastavil a okamžitě zavolal na tísňovou linku. Operační důstojník na základě prvotních informací poslal na místo jednotku Hasičského záchranného sboru z požární stanice Hranice a posilové jednotky ze stanice Lipník nad Bečvou a jednotky dobrovolných hasičů z Hranic a Bělotína. Mezi tím z kamionu přestal stoupat kouř a řidič zjistil, že se nejedná o požár, ale technickou závadu v motoře. Jednotky HZS Lipník n.B. a SDH Hranice a Bělotín byly odvolány ještě po cestě k místu události.

 


Comments are closed.