TECHNICKÁ POMOC – 27.07.2014 JEZERNICE

Požární poplach – TECHNICKÁ POMOC – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

27.07.2014 obec Jezernice – požár rodinného domu

8:44 byl vyhlášen požární poplach pro naši jednotku SDH Hranice.

Na požářišti, kde hasiči zasahovali předchozí den a dlouho dohašovali požár rodinného domu. Byli v ranních hodinách spatřeny nové ohniska. Na vyžádání velitele zásahu byla povolána i naše jednotka SDH Hranice.

Pár odkazů na články a alba fotografií od členů SDH Hranice:

Hasiči od ranních hodin likvidují požár staršího rodinného domku. Článek a fotografie HZS Olomoucký kraj.

Pomoc hasičů po požáru v Jezernici opět pokračuje. Článek a fotografie HZS Olomoucký kraj.

Po likvidaci požáru domku v obci Jezernice, nedaleko Lipníku nad Bečvou, hasiči našli ohořelé tělo. Článek a fotografie Požáry.cz

Při požáru zřejmě uhořela majitelka domu, příčina zatím není známa. Článek a fotografie Hranický deník.cz

Hasiči znovu vyjížděli do Jezernice, vznítily se trámy. Článek a fotografie Hranický deník.cz

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice. Album na www.rajce.idnes.cz