TECHNICKÁ POMOC – 31.3.2015 BĚLOTÍN

Požární poplach – TECHNICKÁ POMOC – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

31.03.2015 Bělotín – spadlé dráty

21:22 byl vyhlášen požární poplach pro naší jednotku SDH Hranice.

   Vlivem silného větru došlo k několika událostem.
Jednotka HZS ze stanice Hranice v tu dobu zasahovala u vyvrácených stromů jedním vozem na silnicích mezi obcemi Olšovec – Partutovice, Potštát směr Odry, druhým vozem mezi obcemi Teplice nad Bečvou – Valšovice, jednotka SDH Bělotín zasahovala na cestě mezi Bělotínem a Stříteží nad Ludinou. V okolí, ale i v celém Olomouckém kraji, zasahovaly i další jednotky.

Naše jednotka byla vyslána do obce Bělotín, kde se přetrhly a spadly dráty. Dráty již nebyly v tu dobu pod napětím. Přesto s použitím bezpečných prostředků a s maximální opatrnosti provedly hasiči odklizení drátů z komunikace. Páskou označili místo v bezpečné vzdálenosti.

 

 


Comments are closed.