POŽÁR – 11.6.2019 Olomoucká ulice – CTPark

Požární poplach – POŽÁR, PRŮMYSLOVÉ OBJEKTY,

11.06.2019 Olomoucká ulice – CTPark

07:29 byl vyhlášen požární poplach dle prvního stupně požárního poplachového plánu

V jedné z firem v průmyslovém areálu CTPark byl ohlášen požár na části výrobní linky.

Požárem bylo zasaženo odsávání části z jedné výrobní linky v hale. Ještě před příjezdem jednotek se požár snažilo uhasit pár zaměstnanců – ostatní opustili halu podle evakuačního plánu. Jeden ze zaměstnanců, který požár hasil a nadýchal se splodin hoření, byl předán do péče přivolané Zdravotnické záchranné služby.
Hasiči požár uhasili pomocí jednoho vodního proudu a kvůli zadýmení haly používali dýchací techniku. Po uhašení části linky pak ochlazovali další technologii výrobní linky. Po kontrole termokamerou a odvětráni haly pomocí přetlakové ventilace se zaměstnanci mohli do haly vrátit a pracovat na vedlejších linkách.

Fotografie od člena Jednotky SDH Hranice:Comments are closed.