DOPRAVNÍ NEHODA – 6.11.2016 D1 298km směr Olomouc

Požární poplach – DOPRAVNÍ NEHODA – VYPROŠTĚNÍ

06.11.2016 D1 – 298km směr Olomouc

18:35 byl vyhlášen požární poplach pro jednotku HZS stanice Hranice a naší jednotku SDH Hranice.

Na dálnici ve směru z Ostravy do Olomouce byla nahlášena nehoda dvou osobních vozidel.

Naše jednotka byla vyslána na pomoc jednotce HZS ze stanice Hranice k zásahu u dopravní nehody.

Dopravní nehoda se stala na tříproudé části dálnice. Při příjezdu jednotky HZS ze stanice Hranice na místo, byla nehoda upřesněna – jednalo se o nehodu jednoho vozidla, které mělo připojený vozík. Ten se při nehodě odpojil. Vozidlo i odpojený vozík zůstal v levém pruhu dálnice. Hasiči provedli označení místa nehody a usměrňovali provoz do příjezdu Policie ČR a pracovníku Správy a údržby dálnic.


Comments are closed.