DOPRAVNÍ NEHODA – 13.3.2020 D1 – 311km

Požární poplach – DOPRAVNÍ NEHODA, UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ

13.03.2020 D1 311km směr Ostrava – dopravní nehoda více osobních vozidel

00:44 byl vyhlášen požární poplach pro jednotku HZS ze stanice Lipník nad Bečvou a naší jednotku SDH Hranice

Dopravní nehoda – poškozené vozidlo na dálnici D1 u sjezdu směr Bělotín.
Jednotka HZS ze stanice Hranice chvilinku před ohlášení nehody byla vyslána k jiné události (požár osobního vozidla). Proto k ohlášené dopravní nehodě byla vyslána naše jednotka SDH Hranice spolu s jednotkou HZS ze stanice Lipník nad Bečvou.
Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu, kdy osobní vozidla narazila do prasklé pneumatiky z kamionu. Kamion se na místě nenacházel. Postupně do pneumatiky narazily tři vozidla. Ta byla nnárazem mírně poškozena. Hasiči provedli zajištění místa nehody a odklizení pneumatiky z vozovky.
Další postup řešila přivolaná Policie ČR.Comments are closed.