Pátek 13.1. – dnem otevřených dveří

Sbor dobrovolných hasičů Hranice zve na den otevřených dveří.

pátek 13.1.2017

Citace ze stránek Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje:

V pátek třináctého se otevřou požární stanice pouze na Přerovsku

V lednu 2017 nás čeká jeden ze dvou letošních pátků 13. Přestože Dnem požární bezpečnosti byl vyhlášen až ten říjnový, otevřou se veřejnosti dveře na všech požárních stanicích na Přerovsku. Ostatní stanice zůstanou pro veřejnosti uzavřeny.

Na požárních stanicích v Přerově, Lipníku nad Bečvou, Hranicích a Kojetíně budou na zájemce hasiči čekat mezi 8:00 – 15:00 hodinou. Pro všechny děti, jejich rodiče a ostatní zájemce o požární ochranu jsou připraveny statické ukázky techniky, ukázky výstroje a výzbroje, kterou hasiči používají při zásazích, připraveny budou také různé testy a kvízy, za které děti obdrží drobné odměny.

Oficiální Den požární bezpečnosti byl pro letošní rok vyhlášen Českou asociací hasičkých důstojníků na pátek 13. října 2017. V tento den se veřejnosti otevřou i další stanice profesionálních hasičů v kraji.

Autor:

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková
mluvčí HZS Olomouckého kraje
tel: 950 770 039 (linka tiskový mluvčí)
tel: 950 770 207
mobil: 725 490 377